Oferta

 

ALL-INSTAL każdemu z klientów oferuje bezpłatny kosztorys przedwykonawczy. W ramach wyceny udzielamy doradztwa w zakresie doboru niezbędnego sprzętu. Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w swojej dziedzinie potrafimy zaprojektować dla Państwa najbardziej optymalne i ekonomiczne rozwiązania, które sprostają Państwa wymaganiom a jednocześnie usprawnią i zoptymalizują korzystanie z nowoczesnych technologii. 

oferta.zd

Dla sprawnej wymiany informacji uruchomiliśmy dla państwa trzy formy kontaktu z naszą firmą w celu oceny kosztów materiału i usług:

  • pierwsza z nich (preferowana) to wizja lokalna danego obiektu, dająca najpełniejszy obraz układu pomieszczeń oraz jego zagrożeń (dotyczy systemów alarmowych) konkretnego budynku. Opcja ta kierowana jest głównie dla klientów z rejonu Wielkopolski.
  • druga to wizyta Państwa w siedzibie naszej firmy. W tym przypadku wstępny kosztorys oparty jest na dostarczonym przez klienta projekcie lub rysunku obiektu.
  • trzecia to przesłanie projektu obiektu lub rysunku w wersji elektronicznej na wskazany adres mailowy info@all-instal.pl lub kontakt telefoniczny +48 606 225 858.

 

ZAUFAJ NAM. POSTAW NA DOŚWIADCZENIE.