Strona główna

 

logo

ALL-INSTAL oferuje montaż, konserwacje, modernizacje oraz naprawy elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, telewizji przemysłowej CCTV,   sieci          komputerowych, telefonicznych    oraz domofonowych dla domu i przemysłu. Wymieniona oferta usług jest rozszerzeniem działalności gospodarczej firmy rodzinnej prowadzonej od 1946r, zajmującej się budową nowoczesnych instalacji elektrycznych i odgromowych o szeroko pojętym znaczeniu.

Nasz zespół wykonuje szereg nie typowych prac związanych z integracją w/w instalacji tworząc rozbudowane systemy automatyki budynkowej oraz instalacji budynków inteligentnych.

kable.ostre

Nowością w naszej ofercie są badania termowizyjne instalacji elektrycznych oraz komponentów wchodzących w jej skład. Naszym partnerem w tym zakresie jest firma PMA Inwestycje Enerogoszczędne.

W skład naszych usług wchodzi również przeprowadzenie prac kontrolno-pomiarowych zarówno okresowych jak i odbiorczych instalacji elektrycznych i odgromowych.

Do budowy naszych instalacji korzystamy głównie z producentów oferujących sprzęt najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanych cen. Na świadczone usługi udzielamy gwarancji.

Do wykonywania w/w usług posiadamy niezbędne uprawnienia, licencje oraz certyfikaty dostępne do wglądu w siedzibie firmy.

Główne założenia naszej działalności to rzetelność w realizowaniu powierzonych zleceń do których w każdym przypadku podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni wobec ciągle zmieniających się wymagań klienta. Gwarantujemy profesjonalizm i odpowiedzialność w pełnym zakresie świadczonych usług. Podstawowym celem naszej działalności jest pełna satysfakcja klienta oraz wysoka jakość oferowanych usług. Gwarantujemy terminowe wykonanie powierzonych nam zleceń.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

ZAUFAJ NAM. POSTAW NA DOŚWIADCZENIE.